پروتز صورت

خانه پروتز صورت

پروتز صورت

از ملاک های بی رقیب زیبایی چهره؛ گونه است. بدون شک چهره های زیبا و جذاب، گونه های برجسته دارند! گونه برجسته موجب ایجاد صورتی بشاش و با طراوت شده و تاثیر شگفتی در به رخ کشیدن زیبایی لبخند دارد. اما برخی از ما از این نعمت خدادادی محروم هستیم به همین دلیل نیز به دنبال روش هایی هستیم که به زیبایی دلخواهمان دست بیابیم. پروتز صورت یکی از این روش ها است.

 

پروتز صورت 51651561

 

زیبایی چهره با پروتز گونه

قرار دادن پروتز در چهره یکی از انواع جراحی زیبایی است که مانند چربی، ژل و سایر فیلرها موقت نیست و در واقع روشی دائمی در برجسته سازی گونه است. تاثیر شگرف این روش که زیبایی چهره را دو چندان می کند، موجب شده است اشخاص زیادی برای انجام آن به بهترین جراحان زیبایی مراجعه کنند. اغلب افرادی که متقاضی انجام این عمل زیبایی هستند، به علت نداشتن بافت حجیم در قسمت گونه صورتی لاغر دارند. ناگفته نماند این روش از پروتز در قسمت های دیگر مثل خط فک و چانه نیز کاربرد دارد.

پروتز قوامی نرم‌تر از استخوان دارد و جنس آن سلیکونی است. سیلیکون نرم بیشترین نوع پروتز است  که در دنیا کاربرد دارد.  البته پروتز گونه انواع مختلفی دارد که بنا به شرایط و درخواست متقاضی عمل انتخاب می شود که می توانند بافتی نرم و یا سفت داشته باشند. حتی برخی از این نوع پروتز ها بعدها امکان برداشتن نیز دارند.

چهره‌ی شاداب و جوانی که از طریق این روش برای فرد ایجاد می شود، دلیل محبوبیت این نوع از پروتز گونه است.

روش انجام جراحی پروتز گونه به این صورت است که معمولا برشی در داخل دهان،در فضای بین لثه و لپ، قسمت بالایی دندان نیش حدود دو سانت ایجاد شده، سپس جراحی روی استخوان گونه انجام می ‌شود. برخی از جراحان این عمل را با ایجاد برشی ظریف در زیر پلک انجام می دهند و با ایجاد برشی پروتز را جایگذاری می کنند. در این روش می توان با یک تیر دو نشانه رفت؛ اگر دچار افتادگی پلک هستید می توانید همزمان این اعمال را انجام دهید؛ در این روش جراح از همان برشی که در جراحی بلفارو پلاستی ( جراحی پلک ) ایجاد می شود در قرار دادن پروتز گونه نیز استفاده می کند.

برای جایگذاری پروتز در گونه عصب حسی ناحیه جدا شده و فضایی به اندازه پروتز ایجاد می ‌شود تا پروتز در نقطه تعیین شده قرار گرفته و با پیچ ثابت شود، این روش مانع از جابجایی پروتز می شود. در غیر این صورت  اگر پروتز زیر عضله قرار بگیرد با انقباض‌ های عضلانی امکان حرکت پروتز دور از ذهن نیست.

 

پروتز صورت 561561

 

آیا پروتز گونه با دوام است؟

پروتز گونه همانطور که گفته شد مانند چربی، ژل و سایر فیلرها موقت نیست و در واقع روشی دائمی در برجسته سازی گونه است. در جراحی پروتز گونه، پروتز برای ثبات به استخوان فک پیچ خورده و هرگز جابه جا نمی شود و در واقع جزئی از استخوان شما به شمار می رود. همچنین از قابلیت های بی نظیر این روش از جراحی زیبایی این است که در صورت عدم رضایت می توانید آن را خارج کنید.

 

پروتز گونه مناسب چه افرادی است؟

پروتز گونه اغلب برای افرادی که دارای صورتی لاغر و کشیده هستند توصیه می شود. افرادی که چشمان گود رفته دارند با انجام عمل پروتز گونه گودی چشمانشان بیشتر شده و بدون شک از این عمل ناراضی خواهند بود به همین دلیل اگر چشمان درشت و بیرون دارید، پروتز گونه برای شما مناسب است.

چربی صورت از نوعی است که در صورت آب شدن برگشت پذیر نیست. این چربی در صورت اضافه کردن وزن هرگز باز نخواهد گشت در واقع  چاق شدن کمکی به برجسته سازی مجدد گونه نمی کند زیرا صورت تنها قسمتی از بدن است که در آخرین مرحله پس از چاق شدن کل بدن، پر می شود، و از آنجایی که چاقی زیاد جزوه معیارهای زیبایی نیست و به سلامتی نیز آسیب می زند، پروتز گونه و

 

پروتز صورت 54515

 

امکان انجام چندین جراحی باهم

اگر شما قصد انجام جراحی بلفاروپلاستی ، جراحی بینی و حتی لیفت صورت و ابرو دارید  می توانید از جراح خود بخواهید که با استفاده از جای برش این جراحی ها،  گونه هایتان را نیز با پروتز گونه برجسته کند.

 

هزینه پروتز گونه

این جراحی ظریف و حساس به دلیل تقارن و تناسبی که در چهره ایجاد می کند از حساسیت بالایی برخوردار است. اگر به دنبال دست یابی به نتیجه دلخواه و مطلوب هستتید، به دنبال بهترین جراح فک و صورت باشید. تفاوت هزینه انجام پروتز گونه توسط جراح معمولی و جراح ماهر و با تجربه دور از ذهن نیست.

جهت دریافت وقت مشاوره با پزشک متخصص جراحی پلاستیک صورت و زمان پروتز گونه در بهترین کلینیک جراحی؛ مرکز تهران جراحی،  با شماره 02122140348 تماس حاصل فرمایید.

 

0/5 (0 نظر)