تزریق ژل به گونه

تزریق ژل به گونه 5123554132000

گونه یکی از اعضای صورت است که برجستگی آن تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد. یکی از روش های برجسته نمودن گونه، تزریق ژل به گونه است. با تزریق ژل و پر کردن ناحیه گونه، می توان چهره افراد را جذاب و جوان نمود. با افزایش سن معمولا چربی زیر پوست افراد به مرور زمان کاسته می شود. پوست صورت حالت ارتجاعی و کشسانی خود را از دست داده و چهره خموده تر و خسته تر به نظر می رسد. با تزریق انواع فیلرها و پر کننده های صورت از جمله تزریق ژل به گونه می توان از این عارضه پیشگیری کرد. این روش یکی از روش های ایمن و کم خطر برای بدن بوده و باعث زیباتر نمودن و فرم دادن به چهره بیمار می شود. در کنار آن چین و چروک های روی صورت را نیز کمتر کرده و چهره را شاداب می نماید.

تزریق ژل به گونه 5123121520.کاندیداهای تزریق ژل به گونه

همانطور که توضیح داده شد، تزریق ژل به گونه می تواند باعث بازگرداندن جذابیت و زیبایی به چهره افراد گردد. ژل مصرفی معمولا از مواد سازگار با پوست و بدن ساخته شده و دارای کمترین عوارض می باشد. ممکن است افرادی به صورت ژنتیکی و وراثتی گونه های کوچک و همواری داشته باشند. در این صورت نیز نیاز نیست به سن بیمار توجه نمود و برای جوانان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه بیشترین طرفداران این روش ها جوانان و خانم ها می باشند. با گذشت سن و آب شدن چربی های زیر پوست و نیز تغییر فرم گونه ها، بیشتر افراد به دنبال راهی برای جلوگیری از افتادگی گونه ها می باشند که تزریق ژل یکی از ایمن ترین راه ها به شمار می رود. ممکن است گونه های بیمار در اثر تصادف یا سانحه دچار مشکلاتی شده باشد که در این مورد نیز می توان گفت تزریق ژل کاربرد داشته و فرد کاندید مناسبی محسوب می شود. عدم تقارن درگونه ها یکی دیگر از عوامل مراجعه بیماران برای تزریق ژل به گونه است.

نحوه تزریق ژل به گونه

برای تزریق ژل به گونه بهتر است به بهترین پزشک مراجعه نمایید. زیرا تخصص و مهارت پزشک در این زمینه می تواند نقش اساسی در نتیجه داشته باشد. در جلسه معاینه و مشاوره بهتر است تمامی انتظارات و خواسته های خود را به پزشکتان توضیح دهید. اینکه می خواهید به چه میزان چهره شما تغییر نماید و چه نتیجه ای مورد دلخواه می باشد. همچنین باید در خصوص مواد ژلی که قرار است در صورت مورد استفاده قرار گیرد و میزان ماندگاری آن اطلاعاتی داشته باشید. بهتر است از عوارض تزریق ژل نیز سوال کنید تا با آگاهی و اطلاع کامل به این نوع درمان زیبایی اقدام نمایید. نیاز است توصیه های قبل از انجام تزریق را نیز جدی گرفته و انجام داده باشید تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

برای تزریق ژل به گونه، ابتدا گونه را به صورت موضعی بی حس نموده و سپس ناحیه ای که قرار است تزریق در آن انجام شود، ضدعفونی و استریل می نمایند. سپس دوز مناسب و مورد نیاز از ژل را در داخل سرنگ ریخته و از طریق سر سوزن نازک به محل مورد نظر تزریق می نمایند. نکته مهم در این زمینه حفظ تقارن در دو گونه است. باید اندازه و نوع تزریق و محل ان به گونه ای باشد که این تقارن به هم نریزد. ممکن است نیاز باشد تا کمی ناحیه مورد نظر توسط پزشک ماساژ داده شود تا مقدار ژل تزریقی به صورت یکنواخت در گونه ها پخش شود. در روزهای اول میزان حجم گونه ها بیشتر از میزان مورد انتظار است. بعد از چند روز مقداری از ژل جذب می شود و حالت طبیعی به خود می گیرد. پس نگران بزرگ بودن گونه ها در روزهای اول تزریق نباشید.

تزریق ژل به گونه 51351231564510مزایا و معایب  تزریق ژل نسبت به سایر روش ها

در تزریق ژل به گونه از مواد شیمیایی برای برجسته نمودن گونه استفاده می ششود. کیفیت این مواد و مرغوبت آن ها تاثیر زیادی در نتیجه درمان خواهد داشت. نسبت به روش هایی مانند تزریق چربی ممکن است عوارض این روش بیشتر باشد و احتمال پس زدن بدن، عفونت و … .وجود دارد. ولی با انتخاب بهترین پزشک در این حوزه می توانید از این نگرانی های خود بکاهید. این روش در مقایسه با تزریق چربی هزینه کمتری را نیاز دارد. ولی مهم ترین عیب این روش را می توان عدم ماندگاری و نیاز به ترمیم آن دانست. در مقابل عوارض این روش بسیار محدود بوده و با رعایت مواردی که توصیه می شود می توان ان را به حداقل ممکن رساند.

ماندگاری تزریق ژل به گونه

همانطور که می دانید تزریق ژل جزو روش های ماندگار و دائمی نبوده و نیاز به تمدید دارد. هر چند عوامل مختلفی در این زمینه نقش دارد که با رعایت این موارد می توان ماندگاری آن را تا حدود زیادی افزایش داد. نوع ژل انتخابی تاثیر زیادی در ماندگاری این روش دارد. در صورتی که از ژل های معتبر تر و مرغوب تر استفاده نمایید، می تواند به بیشتر عمر کردن آن امیدوار بود. همچنین مراقبت های بعد از تزریق ژل را باید جدی بگیرد. شرایط جسمی و سلامت عمومی فرد نیز تاثیر زیادی در این مورد دارد. مهم ترین عامل نیز انتخاب پزشکی است که تزریق ژل را انجام می دهد.

هزینه تزریق ژل به گونه

یکی از موضوعاتی که پیش خواهد امد در خصوص هزینه تزریق ژل می باشد. باید گفت این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل دستمزد پزشک، نوع ژل انتخابی ،داروها و مواردی که در حین تزریق مورد استفاده قرار می گیرد و … می باشد. ولی توصیه می شود به علت هزینه های پایین تر در یک مرکز درمانی ، آن مرکز را انتخاب نکنید. زیرا عوارضی به دنبال خواهد داشت که هم نیاز به پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود و هم سلامتی بیمار را تهدید خواهد کرد.

کلام آخر

یکی از روش های برای افزایش جذابیت و در مواردی بازگرداندن جوانی و زیبایی به چهره افراد تزریق ژل به گونه می باشد. تزریق ژل دارای معایب و مزایایی می باشد که در این مقاله به آن اشاره شد. تزریق ژل می تواند یکی از بهترین روش های برجسته نمودن گونه، برجسته نمودن لب، افزودن حجم چانه و سایر قسمت های بدن به شمار می رود.


مطلب فوق توسط نویسندگان تهران جراحی با استفاده از منابع علمی تحت وب و کتب علمی نگارش شده است. و همانطور که میدانید که مباحث علمی نیاز به مشاوره جدی پزشک دارد ، هیچگونه مسئولیتی عهده دار تهران جراحی نمیباشد. (دکتر دهقان)

0/5 (0 نظر)