مزایای لیفت بینی با نخ

مزایای لیفت بینی با نخ 4521003987

لیفت بینی با نخ یکی از بهترین روش های لیفت بینی و زیبا سازی آن است. مزایای لیفت بینی با نخ نسبت به جراحی زیبایی بینی بیشتر است؛ اما معایبی هم در مقایسه با این روش دارد. در هر صورت در هر دو این روش ها پزشک متخصص قصد دارد ایرادات ظاهری بینی را رفع نموده و چهره بیمار را زیباتر نماید. لیفت بینی با نخ جزء روش های غیر تهاجمی زیبایی سازی بینی است و در آن شخص بی هوش نمی شود. این در حالی است که ماندگاری موقت آن جزء معایب این روش به شمار می آید. در ادامه این روش سعی داریم مزایای لیفت بینی با نخ را بیشتر از قبل مورد بررسی قرار دهیم.

لیفت بینی با نخ روشی غیر تهاجمی است

در روش جراحی بینی پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی تلاش دارند با تراش استخوان بینی و یا پیوند غضروف اصلاحاتی روی ظاهر بینی ایجاد کند. این در حالی است که در لیفت بینی تلاش پزشک است است که نوک افتاده بینی را به سمت بالا سوق دهد. از این رو به هیچ کدام از اندام های بینی آسیب وارد نخواهد کرد و تنها به کمک نخ های لیفت این فرایند انجام می شود. در روش لیفت بینی با نخ هیچ خونریزی و برشی روی اعضای بینی انجام نمی شود.

لیفت بینی با نخ بدون درد است

در جراحی بینی، بیمار بیهوش شده و پزشک جراحی را روی قسمت های داخلی بینی انجام می دهد. به این دلیل شما مدت ها درد را تحمل می کنید تا بینی و اندام های داخلی آن به صورت کامل بهبود یابند. یکی از مزایای لیفت بینی با نخ نداشتن درد در حین جراحی و بعد از آن است. درد بعد از لیفت بینی با نخ بسیار جزئی بوده و با مصرف چند مسکن کنترل می شود.

مزایای لیفت بینی با نخ 4521003987

عدم نیاز به بیهوشی

از مزیای لیفت بینی با نخ عدم نیاز به بیهوشی کامل بیمار است. در این روش صورت و بینی بیمار با کمک بی حسی های موضعی، بی حس شده و لیفت بینی انجام می شود. این در حالی است که در جراحی بینی بیمار باید کاملا بیهوش شود. در صورتی که به هر دلیلی امکان انجام جراحی تحت بیهوشی برای شما مقدور نیست بهتر است برای لیفت بینی خود از روش نخ استفاده کنید.

عدم خونریزی

خونریزی در روش لیفت بینی با نخ در حد چند قطره خواهد بود. اما در جراحی بینی بیمار مقدار بسیاری خون از دست می دهد. عدم خونریزی بینی بعد از لیفت بینی با نخ نیز از مزایای این روش است.

هزینه پایین تر

هزینه جراحی زیبایی بینی نسبت به روش لیفت بینی با نخ بسیار زیاد است. در لیفت بینی با نخ بیمار هزینه بسیار پایین تری را متقبل می شود. هزینه های بعد از جراحی بینی در این روش حذف شده و به صورت کلی لیفت بینی با نخ  جزء روش های کم هزینه زیباسازی بینی به شمار می آید.

دوران نقاهت کوتاه مدت در لیفت بینی با نخ

از مزایای روش لیفت بینی با نخ عدم نیاز به دوران نقاهت طولانی مدت است. بعد از انجام لیفت بینی نیاز به گرفتن مرخصی های یک تا دوهفته ای ندارید. تنها یک روز بعد از انجام لیفت بینی با نخ می توانید در محیط کار حاضر شوید. البته اگر کار شما فیزیکی است و ممکن است ضربه ای به صورتتان وارد شود، بهتر است کمی احتیاط کرده و در زمینه میزان استراحت با پزشک خود مشورت کنید.

اطمینان از نتایج بعد از لیفت بینی

یکی از مهمترین مزایای لیفت بینی با نخ اطمینان از نتیجه کار است. این روش برخلاف جراحی که مقدار زیاد ورم مانع از دیدن نتایج کار می شود، هیچگونه ورمی به همراه ندارد. شما بعد از لیفت بینی بلافاصله می توانید نتیجه کار را مشاهده کنید و در صورت عدم رضایت با پزشک خود در این باره صحبت کنید.

ماندگاری موقت لیفت بینی با نخ

شاید یکی از معایب لیفت بینی با نخ را ماندگاری موقت آن می دانند. اما به نظر می رسد می توان به عنوان یکی از مزایای لیفت بینی با نخ نیز نگاه کرد. در صورتی که از انجام لیفت بینی پشیمان شدید و به نظرتان آمد که بینی طبیعی شما بهتر است، بعد از یک سال می توانید شاهد کاهش اثرات این روش باشید. بسیاری از افراد که طی جراحی زیبایی بینی، بینی خود را لیفت داده اند بعد از مدتی از این کار پشیمان شده اند. اما در جراحی به هیچ عنوان جای پشیمانی وجود ندارد و جراحی های ترمیمی نمی تواند چندان موثر باشند. در لیفت بینی با نخ بعد از احساس پشیمانی می توانید از انجام دوباره این کار اجتناب کنید.

در لیفت بینی با نخ تفاوتی ندارد بینی شما از چه نوعی است

در جراحی زیبایی بینی لیفت بینی های استخوانی بدون اشکال انجام می شود. اما لیفت بینی گوشتی تقریبا غیر ممکن است. بینی گوشتی به دلیل حجم زیاد چربی و کوچک بودن غصروف بینی قابلیت لیفت ندارد. در صورتی که بینی گوشتی را بیش از اندازه و توان غضروف لیفت دهید بعد از مدت کوتاهی شاهد افتادگی آن خواهید بود. این در حالی است که در لیفت بینی با نخ هیچ تفاوتی ندارد که بینی شما از چه مدلی است. لیفت بینی با نخ روی همه مدل های بینی انجام می شود.

امکان استفاده از روش های مختلف به صورت همزمان

در لیفت بینی پزشک بعد از لیفت نوک بینی به سمت بالا در صورت نیاز می تواند از پر کننده ها در قسممت ابتدایی تیغه بینی استفاده کند. به این شکل به راحتی می تواند قوز بینی را پوشش دهد. پس می توان گفت از مزایای لیفت بینی با نخ امکان انجام چند روش زیباسازی بینی به صورت همزمان است.

لیفت بینی با نخ بسیار طبیعی به نظر می رسد

حتما تاکنون جای بخیه روی بینی افرادی که جراحی بینی کرده اند را مشاهده کرده اید. اما از مزایای لیفت بینی با نخ این است که به هیچ عنوان جای اسکار و بخیه روی بینی فرد دیده نمی شود. از این رو اگر فردی برای اولین بار شما را ببیند تصور می کند بینی شما به شکل طبیعی زیبا و خوش فرم است.

کوتاه بودن زمان فرایند لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ تنها نیم ساعت از زمان شما را می گیرد و نیاز به بستری در بیمارستان ندارد. این در حالی است که بعد از جراحی بینی باید یک شب در بیمارستان باشید و ممکن است جراحی بینی شما ساعت ها زمان ببرد. از این رو روش لیفت بینی با نخ برای افرادی که از لحاظ زمانی دچار مشکل هستند بهترین انتخاب است.

عدم پهن شدن بینی بعد از لیفت بینی با نخ

در روش لیفت بینی بر خلف استفاده از پر کننده ها بینی به هیچ عنوان پهن نمی شود. اما اگر از پر کننده استفاده کنید و به بینی فشار وارد شود بعد از مدتی شاهد پهن شدن بینی خواهید بود.

مزایای لیفت بینی با نخ 546421741220

ثبات بینی به صورت لیفت بعد از مدتی

امروزه نخ های خاردار موجود در بازار باعث ساخت کلاژن در پوست می شوند. ساخت کلاژن بیشتر در محل نخ ها باعث ثبات بینی در محل مورد نظر شما بعد از مدتی می شود. یعنی در صورتی که در انجام لیفت بینی در طول چند سال اصرار داشته باشید بعد از مدتی بدون ترمیم نیز بینی لیفت شده و رو به بالایی خواهید داشت. این مزیت را می توان از بهترین مزایای لیفت بینی با نخ دانست.

تا اینجای مقاله به مزایای لیفت بینی با نخ اشاره کردیم. با وجود این مزایا همچنان نمی توان گفت که روش لیفت بینی با نخ بهترین روش لیفت بینی است. این روش نیز معایبی دارد که در انتها به بررسی آنها می پردازیم.

ماندگاری پایین لیفت بینی

ماندگاری پایین لیفت بینی از معایب این روش به شمار می آید؛ چرا که هر چند ماه یک بار برای ترمیم لیفت مراجعه به کلینیک نیز است.

امکان دیده شدن نخ ها

در خانم هایی که پوست آنها نازک است، وجود نخ ها زیر پوست دیده می شود و این باعث عدم زیبایی آنها خواهد شد.

امکان پاره شدن نخ ها

یکی از مشکلات محتمل در روش لیفت بینی با نخ، پاره شدن نخ های داخل پوست است. در این صورت چهره و بینی شما تقارن خود را از دست داده و شما به ترمیم مجدد لیفت بینی نیاز خواهید داشت.

امکان به وجود آمدن صدمه عصبی

در صورتی که در انتخاب پزشک برای لیفت بینی دقت کافی نداشته باشید ممکن است پزشک در اثر بی تجربگی به اعصاب صورت شما صدمه بزند. این صدمه جبران ناپذیر است. از این رو پیشنهاد می کنیم در انتخاب پزشک متخصص برای لیفت بینی با نخ دقت کافی داشته باشید.

کلام آخر

شاید لیفت بینی با نخ را نتوان بهترین روش برای لیفت بینی دانست اما بدون اقرار این روش یکی از بهترین روش های زیباسازی بینی است. در این روش مهارت پزشک حرف اول را می زند. اگر پزشک بتواند کار خود را به درستی انجام دهد، طبیعتا چهره شما زیبایی خود را به صورت طبیعی حداقل برای یک سال خواهد داشت. بدون اینکه درد، خونریزی و عوارض اینچنین را برای مدت ها تحمل کنید.

 


مطلب فوق توسط نویسندگان تهران جراحی با استفاده از منابع علمی تحت وب و کتب علمی نگارش شده است. و همانطور که میدانید که مباحث علمی نیاز به مشاوره جدی پزشک دارد ، هیچگونه مسئولیتی عهده دار تهران جراحی نمیباشد. (دکتر دهقان)

0/5 (0 نظر)